Babynest Nedir | Neden Babynest Almalıyım

babynest nedir
 

 

Modastra Babynest’ler annelere ne gibi kolaylık sağlar?


Annelerin en büyük problemi bebeklerin düzensiz anlık uyku ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde nerede gidereceklerini bilmemeleridir. İlk önce bebeklerimiz iki yaşına kadar nasıl uyuyormuş görelim.

·         Yeni doğan döneminde bebekler günde toplam yaklaşık 12-16 saat uyurlar.

·         2-3 aylık dönemde 3-4 saat aralıksız uyur ve beslenmek için uyanır. Aktif uyku %43’e düşer.

·         3 aylık olduklarında bebeklerin %71’i tüm gece boyunca uyurlar.

·         4 aylık dönemde, geceleri daha uzun; gündüzleri daha kısa uyurlar.

·         6 aylık periyotta 5-6 saatlik uyku döngüsünde 1-2 kez uyanırlar. Uyandıktan sonra bebeklerin 1/3-1/2’si kendi kendine yeniden dalarlar. Günde toplam yaklaşık 11-14 saat uyurlar ve bu bebeklerin %84’ü tüm gece boyunca uyuyabilir.

·         10 aylık bebeklerin 90%’ı tüm gece boyunca ve günde ortalama 10-13 saat uyurlar.

·         12 aylık bebekler günde toplam yaklaşık 10-13 saat uyurlar.

·         18-21 ay arası gündüz uykusu teke düşer.

  

Şöyle bir düşünelim, bebeklerimiz bu düzensiz uyku periyotlarını aşarken kendi kokusunun sindiği, kendi yatağında yatma hissiyatı ile rahat uykuya daldığını, seyahat halinde, misafirlikte, pikniklerde, iç veya dış her hangi bir mekanda hijyenik bir şekilde kendi yatağında uyuduğu hayal edin. Modastra Babynest ürünlerinin bebekleriniz için sağladığı konfor işte tam da budur!

 

Babaların en çok sorduğu soruya yanıt verelim.

60 TL’ye Babynest var, sizin farkınız nedir ?

 


Saygı değer ebeveynlerimiz, Modastra.com olarak bebeklerinizin sağlıklı uykusu için çalışıyoruz. Bunun için dikkat ettiğimiz üç ana husus vardır. Bu konuyu üç başlıkta açıklayacağız.

             

1-Sünger Kalitesi

Instagram veya Facebook üzerinden evlerinde dikmeye çalışan kişiler sizlere asla Ortopedik Sünger ile Babynest veremezler. Sebebi ise şudur; Türkiye içerisinde ortopedik sünger kesimini yapan iki firma vardır. İstikbal ve İşbir Yatak’dır. Bayi belirledikleri dışında hiçbir şahıs’a veya firmaya Ortopedik Babynest Süngeri veremezler. Firmamız için özel olarak kesilen 28 DNS 4cm kalınlığında Ortopedik süngerler ile bebeklerinize konforlu ve sağlıklı uyku imkânı sunuyoruz. Bu sebep ile Modastra.com’da 60 TL’ye Babynest bulmanız mümkün değildir.

             

2-Kumaş Kalitesi

Kendini Manifatura sektöründe ispatlamış, ithalat ve ihracat yapabilecek tüm belgelere sahip olan üç firma ile çalışmaktayız. Wella Home, Gardinen ve Daisystar. Bu firmalardan tedarik ettiğimiz %100 Pamuk kumaşlar ile Babynest ve diğer bebek ürünlerimizin dikimini yapıyoruz. Piyasada bulunan kumaşların kalitesi genellikle %20 oranın içerisinde polyester içerir. Bunları ne yazık ki siz ebeveynlerimizin anlaması pek mümkün değildir.

           

  3-Atölye Hijyen Kalitesi

Modastra.com olarak atölyemizde bulunan çalışma arkadaşlarımızın saçlarını kapatarak çalışması mecburidir. Sadece atölye içinde giyilen ayakkabı ve önlük ile dikim yapılmaktadır. Atölye içerisinde tek bulunan gıda ürünü ise su’dur. Dolayısıyla Modastra.com Babynestlerine asla yemek veya ev kokusu asla sinmez. Kumaşlar fabrikadan ilk çıktığı anda ki dokusu ile sizlere ulaşır. Ürünlerimizi 30 derece’de renkliler ile beraber ağartıcı kullanmadan güvenle yıkabilirsiniz.

            Modastra.com olarak siz ebeveynlerimize kaliteyi en uygun haliyle sunduğumuzu asla unutmayınız.

            Türkiye tek olan Modastra Babynest Taşıma ile kirlenmeden ve tozlanmadan Babynestlerinizi istediğiniz yere taşıyabilir veya saklayabilirsiniz.

Etiketler: babynest, babynest nedir, modastra babynest
Haziran 18, 2019
Listeye dön