MERHABA SEVGİLİ MODA TUTKUNU!

Moda tutkunlarının ilk adresi Modastra, giyim'den züccaciye'ye, halı'dan perde'ye kumaş'tan ev teksitline binlerce ürünü sizlerle buluşturuyor.

İade ve değişim olanaklarıyla %100 güvenli alışveriş ortamı sunan modastra.com’da üye olma zorunluluğu olmadan tüm ürünlere göz atabilir, üye olarak modayı yakından takip edebilirsiniz.

Kalbinizdeki Moda'ya bir iz bırakabilmek dileğiyle...

Biz Kimiz

Yıllardır e-ticaret sektöründe olan Modastra, 2014’de kurumsallaşarak hedeflerine yılmadan devam ediyor. Yıllardır müşterilerine ve iştiriaklerine vermiş olduğu güvenle, 2015 yılının başlarınla yeni yatırımlar ile bir çok ürünü ve çok avantajlı kampanyaları tek bir sitede topladık. Müşterilerimize Bayan Giyim, Halı-Kilim, Perde, Kumaş, Züccaciye,Ev Tekstili kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, uygun fiyat oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize Modastra güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hızlı Kargo

Türkiye'nin en hızlı kargolarından olan Aras ile müşterilerimize en hızlı şekilde ulaşıyoruz. Ürün yelpazemizdeki hacimi geniş ürünleri bile ayırt etmiyor, sipariş geldiği anda işleme koyuyoruz.