Modastra.com, halılardan perdelere, bebek yuvalarından Babynest’lere onlarca seçenekleriyle moda tutkunlarının online alışveriş konumudur. Satın alma işleminizi, iade etme veya değiştirme şansına sahip olan Modastra.com üyeleri %100 güvenilir alışveriş deneyimini yaşamaktadırlar.

“Kalbinizde bir iz bırakma arzusu ile”
“Moda Anneleri”

Biz Kimiz?
Yıllarca kumaş ve ev tekstili konusunda deneyim sahibi olan Modastra, bebek yuvaları, baynest, yatak örtüleri, halılar, bebekler ve çocuk odaları için perdeler ve aynı zamanda ilgili endüstrilere kumaş tedarik eden bir şirket üreticisi ve tedarikçisi oldu. Modastra.com, farklı fiyat seçeneklerinin yanı sıra farklı zevkler de ürün çeşitliliği sunmaktadır. Modastra.com üyeleri, alışveriş tecrübelerini ekstra ayrıcalıklarla da sürdürmektedir.

Müşteri servisi
Modastra.com her zaman müşteri hizmetlerine ve müşteri memnuniyetine öncelik vermiştir.Online Whatsapp destek ve sipariş hattımız ile anlık iletişim ve sorun çözümü odaklı çalışmayı prensip haline getirmiştir.

Hızlı teslimat
Tüm siparişler, üretimden teslimata kadar azami özenle takip edilir. Modastra.com, yurtiçi teslimatlar için MNG kargo ve yurtdışı teslimatlar için Turpex ile işbirliği yapmaktadır.

“Sevgiyle kalın”

Modastra